Czym się zajmujesz?

Jestem specjalistą ds. marketingu.
Mam własną firmę.
Pracuję w agencji.

Wybierz idealny szablon

Czeka na Ciebie ponad 100 atrakcyjnych szablonów! Gotowe wzory to baza pomysłów na dowolne kampanie dla wszystkich branż i celów marketingowych.

Edytuj landing page samodzielnie

Z prostym w obsłudze edytorem stworzysz landing page, a następnie zedytujesz go i wprowadzisz zmiany w każdym momencie. Przygotujesz stronę dla Twojej kampanii szybciej niż myślisz!

Publikuj landing page jednym kliknięciem

Uruchomienie landing page’a zajmie Ci tylko chwilę! Korzystaj z hostingu, gotowych domen i twórz landing page w profesjonalny sposób, oszczędzając czas i pieniądze.

Optymalizacja kampanii

Testuj skuteczność Twojego landing page’a! Dzięki testom A/B optymalizacja kampanii będzie jeszcze łatwiejsza - zyskasz lepsze rezultaty i zapewnisz wyższy zwrot z inwestycji.

Kompleksowe tworzenie landing page

Zwiększ efekty swojej pracy i w jednym miejscu twórz strony i pozyskuj dane klientów. Wszystkie niezbędne kroki do przygotowania skutecznych landing page’y wykonasz samodzielnie, bez konieczności korzystania z zewnętrznych narzędzi.

Jedno konto, wielu klientów

Masz wielu klientów, którzy potrzebują stron docelowych? Twórz je dla wszystkich klientów w jednym miejscu! Wystarczy jedno konto, aby usprawnić pracę i efektywnie zarządzać landing page’ami Twoich klientów.

Nie czekaj! Stwórz własny landing page.

Załóż darmowe konto!

Hosting

Domena

Konfiguracja

VS

30%

55%

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »