Landing page na Facebooku!

Twoja firma jest aktywna na Facebooku? Wykorzystaj potencjał jednego z najpopularniejszych kanałów społecznościowychi i opublikuj landing page w postaci zakładki na Facebooku. Skorzystaj z naszego edytora i stwórz zakładkę samodzielnie!

Korzystając z aplikacji Landingi nie musisz szukać kolejnych aplikacji do tworzenia zakładek na Facebooku. W prosty sposób opublikujesz landing page na swoim fanpage’u bez posiadania specjalistycznej wiedzy i korzystania z dodatkowych narzędzi.

Zarejestruj się za darmo


Landing page w formie zakładki na Facebooku możesz wykorzystać na wiele sposobów. Zakładka posłuży Ci jako formularz kontaktowy, miejsce zapisu do newslettera, prezentacji oferty lub jej sprzedaży. Landingi pomogą zrealizować każdy Twój cel!

Dzięki zakładce poprowadzisz kampanie w social media bez konieczności kierowania Fanów na zewnętrzną stronę, co zagwarantuje lepsze efekty. Zwiększ rezultaty swoich kampanii i zyskaj dodatkowe źródło ruchu z Facebooka.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »