Testuj landing page i poprawiaj rezultaty kampanii!

Nie musisz używać dodatkowych narzędzi, żeby sprawdzić skuteczność Twojego landing page’a. Skorzystaj z gotowego narzędzia do przeprowadzania testów A/B w aplikacji Landingi. W jednym miejscu stworzysz i zoptymalizujesz swoje kampanie!


Testy A/B są metodą optymalizacji, która pomaga znaleźć najbardziej efektywną kombinację landing page. Umożliwiają testowanie dowolnych elementów, m.in. tekstów, przycisków, grafik, formularzy. Możesz tworzyć także testy A/B/X, czyli porównywać jednocześnie kilka wariantów landing page’a. Dzięki temu uzyskasz optymalny wygląd strony i zwiększysz efekty kampanii.

Zarejestruj się za darmo

Wykorzystaj testy A/B do porównania dwóch wersji landing page’a i sprawdź, który przynosi lepsze rezultaty. Pozyskane informacje to ważne źródło wiedzy na temat preferencji Twoich klientów, które możesz wykorzystać w kolejnych kampaniach. Nie zgaduj, tylko testuj!

Zobacz prezentację Testy A/B na landing page`u – poradnik dla początkujących
Wyniki testów rejestrowane są na bieżąco, dlatego możesz regularnie obserwować rezultaty kampanii i wprowadzać modyfikacje w dowolnym momencie. Nie trać czasu i sprawdź, jak zmiana jednego elementu na landing page’u może zwiększyć Twoje zyski!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »