Wybierz idealny wzór!

Gotowe szablony w aplikacji Landingi to ponad 100 wzorów przygotowanych pod różne branże i kategorie, które ułatwią tworzenie landing page
Różnorodne wzory landing page gwarantują dopasowanie do preferencji klientów i wymogów planowanej kampanii. Wszystkie szablony możesz dowolnie edytować, dodając lub usuwając poszczególne elementy. Pełna edycja szablonów pozwoli Ci stworzyć niepowatrzalny landing page dopasowany do Twoich oczekiwań.

Zarejestruj się za darmoWszystkie szablony landing page zaprojektowano zgodnie z zasadami użyteczności. W połączeniu z nowoczesną, atrakcyjną grafiką zapewnią maksymalną skuteczność realizowanych akcji. Każdy szablon przygotowano w technologii Responsive Web Design, zapewniając poprawne wyświetlanie landing page również na urządzeniach przenośnych: tabletach i smartfonach. Landing page idealnie dostosuje się do ekranu, na którym jest przeglądany, co umożliwi również prowadzenie kampanii skierowanych na mobile.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »