Sprawnie zarządzaj danymi!

Skrzynka to nowoczesne narzędzie do zbierania danych. Pozwoli Ci na sprawne zarządzanie kontaktami, które pozyskasz za pomocą landing page. Poznaj jej wszystkie funkcje i zobacz, jak pomoże Ci lepiej dotrzeć do Twoich Klientów.

W skrzynce gromadzone są wszystkie informacje pozyskane przez formularz na landing page’u. Możesz filtrować dane wg kampanii oraz kategorii konwersji. Podział ten oszczędzi Twój czas i ułatwi wyszukiwanie kontaktów, których potrzebujesz w danym momencie.

Zarejestruj się za darmo
Skrzynka zapisuje nie tylko dane wpisane do formularza, ale może dostarczyć Ci więcej informacji o Użytkowniku, m.in. na temat profilu demograficznego, lokalizacji, aktywności w social media. Dzięki temu bez zbędnego wysiłku zyskasz dodatkową wiedzę o swoich potencjalnych Klientach!
Dane, które wpadną do Twojej skrzynki są ułożone chronologicznie. Dzięki temu będziesz mógł monitorować przyrost spływających leadów. W każde chwili możesz pobrać kontakty w formie pliku CSV, aby poszerzyć bazę, którą już posiadasz lub wykorzystać je do innych działań handlowych lub marketingowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »