Zarządzaj kontami klientów!

Posiadasz różnych klientów lub tworzysz wiele grup landing page’y? Z poziomu Twojego konta możesz stworzyć odrębne subkonta dla każdego z nich! Konta klienckie ułatwią współpracę dużym firmom i agencjom.


Konta klienckie pozwolą Ci na grupowanie landing page’y. Możesz oddzielać je w zależności od tego, dla którego klienta czy projektu je tworzysz. Funkcja usprawni zarządzanie wszystkimi landing page’ami utworzonymi na Twoim koncie. Możesz udostępniać poszczególne subkonta wybranym użytkownikom. Twoi klienci lub współpracownicy otrzymają dostęp do swoich landing page’y. Jako administrator konta głównego możesz zarządzać wszystkimi subkontami z poziomu własnego konta.

Zarejestruj się za darmo

Korzystając z kont klienckich zyskasz możliwość skorzystania z opcji White Label, która pozwoli Ci na sygnowanie aplikacji własnym logo. Dzięki temu Twoi klienci nie będą wiedzieć, że korzystasz z zewnętrznej aplikacji do tworzenia landing page.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »