Zintegruj landing page z wybranym systemem!

W aplikacji Landingi dzięki integracjom z wybranym systemem do email marketingu lub CRM ułatwisz zarządzanie pozyskanymi przez landing page danymiWykorzystaj landing page w Twojej kampanii e-mail marketingowej! Integracja landing page z wybranym systemem do wysyłki mailingu znacznie ułatwi Ci zarządzanie pozyskanymi danymi, wysyłkę mailingów, newsletterów czy ustawienie autoresponderów. W łatwy sposób stworzysz spójną komunikację z klientami, co przeniesie się na pozytywne wyniki Twojej kampanii.

Zarejestruj się za darmo

Zarządzanie danymi może być jeszcze łatwiejsze dzięki integracji z systemem CRM. Połączenie formularza z wybranym systemem znacznie ułatwi pracę nad lead’ami Twoim handlowcom. Nie będziesz musiał martwić się o to, co zrobić z pozyskanymi informacjami, ponieważ wszystkie kontakty możesz gromadzić w jednym miejscu.
Zintegrowanie landing page w aplikacji Landingi zajmie tylko krótką chwilę. Wystarczy w landingu wprowadzić dane do swojego konta w wybranym systemie i gotowe! Usprawniaj swoje kampanie i automatycznie dodawaj kontakty z landing page’e do swojej bazy!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »