Stwórz formularz i zbieraj dane!

Formularze w aplikacji Landingi umożliwią tworzenie landing page do zbierania danych kontaktowych potencjalnych klientów
Formularze możesz całkowicie dostosować do swoich potrzeb. Skorzystaj z gotowych szablonów lub stwórz własny od podstaw. W łatwy sposób dodasz odpowiednie pola, zmienisz ich nazwę, czy kolory tła. Nie potrzebujesz do tego specjalistycznej wiedzy - wszystko wykonasz samodzielnie!

Zarejestruj się za darmo

Rejestracja na wydarzenie, zapis do newslettera, wysłanie zapytania - możesz wykorzystać formularze do dowolnych celów! Zebrane dane to wartościowe źródło kontaktów do potencjalnych klientów, ponieważ użytkownicy świadomie podjęli decyzje o tym, aby je Tobie powierzyć.

Każdy formularz możesz zintegrować z wybranym systemem do wysyłki mailingów lub CRM. Opcja ta ułatwi Ci prowadzenia kampanii oraz zarządzanie pozyskanymi za pomocą landing page’a danymi. To jeden z najlepszych sposobów na budowanie bazy kontaktów i wykorzystania ich do celów marketingów lub sprzedażowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »