Stwórz landing page samodzielnie!

Odkryj łatwy w obsłudze edytor Landingi. Jego funkcje umożliwiają samodzielnie tworzenie landing page dla dowolnej kampanii bez pomocy grafika, programisty i specjalistycznej wiedzy!

Edytor posiada wszystkie elementy niezbędne do utworzenia landing page, dzięki którym przygotujesz gotową stronę znacznie szybciej. Możesz rozpocząć tworzenie landing page od podstaw lub jeszcze bardziej ułatwić pracę, korzystając z całkowicie edytowalnych szablonów.

Zarejestruj się za darmo
Edytor posiada funkcję “przeciągnij i upuść”, która pozwala na łatwe dodawanie elementów do landing page’a. Dzięki temu korzystanie z niego jest bardzo proste i całkowicie intuicyjne. Zamieszczaj zdjęcia, filmy, teksty bez ograniczeń! Jeśli posiadasz bardziej zaawansowaną wiedzę, możesz także skorzystać z HTML.

Edytuj landing page kiedy chcesz, nawet w trakcie kampanii. Możesz wprowadzać zmiany na bieżąco zapewniając wysoką skuteczność swoim stronom docelowym. Wszystkie elementy dodasz do landing page’a w kilka chwil!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »