Edytor

Stwórz landing page samodzielnie!

Odkryj łatwy w obsłudze edytor Landingi. Jego funkcje umożliwiają samodzielnie tworzenie landing page dla dowolnej kampanii bez pomocy grafika, programisty i specjalistycznej wiedzy!

Sprawdź szczegóły

Szablony

Wybierz idealny wzór!

W aplikacji Landingi masz możliwość korzystania z ponad 100 gotowych szablonów. Przygotowane szablony dopasowane są pod wiele branż i akcji. Na pewno wybierzesz coś dla siebie!

Sprawdź szczegóły

Formularze

Stwórz formularz i zbieraj dane

Formularze to podstawowe narzędzie do zbierania danych kontaktowych. Dzięki formularzom na landing page’u skutecznie pozyskasz nowych klientów!

Sprawdź szczegóły

Integracje

Zintegruj landing page z wybranym systemem!

Landingi są zintegrowane z najpopularniejszymi serwisami do e-mail marketingu i CRM. Dzięki temu możesz łatwo połączyć landing page z wybranym systemem i skutecznie zarządzać pozyskanymi danymi.

Sprawdź szczegóły

Testy A/B

Testuj landing page i poprawiaj rezultaty kampanii!

Nie musisz używać dodatkowych narzędzi, żeby sprawdzić skuteczność Twojego landing page’a. Skorzystaj z gotowego narzędzia do przeprowadzania testów A/B w aplikacji Landingi. W jednym miejscu stworzysz i zoptymalizujesz swoje kampanie!

Sprawdź szczegóły

Skrzynka

Sprawnie zarządzaj danymi

Skrzynka to nowoczesne narzędzie do zbierania danych. Pozwoli Ci na sprawne zarządzanie kontaktami, które pozyskasz za pomocą landing page'a. Poznaj jej wszystkie funkcje i zobacz, jak pomoże Ci lepiej dotrzeć do Twoich Klientów.

Sprawdź szczegóły

Statystyki

Analizuj kampanię

Rezultaty landing page’y są na bieżąco rejestrowane i prezentowane w formie statystyk. Pozwoli to na regularne monitorowanie efektów landing page’a, aby na bieżąco kontrolować i oceniać wyniki kampanii.

Sprawdź szczegóły

Domeny

Każdy landing page możesz podpiąć pod własną domenę lub skorzystać z przygotowanych przez nas gotowych domen systemowych. Kieruj swoje kampanie na landing page opublikowany pod profesjonalnie przygotowaną domeną!

Sprawdź szczegóły

Zakładka na Facebooku

Twoja firma jest aktywna na Facebooku? Wykorzystaj potencjał jednego z najpopularniejszych kanałów społecznościowychi i opublikuj landing page w postaci zakładki na Facebooku. Skorzystaj z naszego edytora i stwórz zakładkę samodzielnie!

Sprawdź szczegóły

Użytkownicy

Zaproś współpracowników do swojego konta i zacznij tworzyć landing page zespołowo! Funkcja ta umożliwia łatwiejsze zarządzanie kampaniami oraz wszystkimi landing page’ami, które masz na koncie.

Sprawdź szczegóły

Konta klienckie

Posiadasz różnych klientów lub tworzysz wiele grup landing page’y? Z poziomu Twojego konta możesz stworzyć odrębne subkonta dla każdego z nich! Konta klienckie ułatwią współpracę dużym firmom i agencjom.

Sprawdź szczegóły
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »